fulya ,   Her şey çok güzel olacak...          |           fulya (bücekfm) ,   Billie Eilish-Bad Guy...          |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Game of Thrones'un yaratıcıları HBO'dan ayrılıyor

 

Game of Thrones'un yaratıcıları HBO'dan ayrılıyor

Game of Thrones dizisinin yaratıcıları David Benioff ve Dan Weiss, bundan sonraki projeleri için HBOdan ayrılmaya hazırlanıyor.

Dünyanın dört bir yanında izleme rekorları kıran Game of Thronesdizisinin yaratıcıları David Benioff ve Dan Weiss, bundan sonraki projeleri için Amerikan televizyon devi HBOdan ayrılmaya hazırlanıyor. Benioff ve Weissin Amozan veya Netflixi gündemlerine aldıkları konuşuluyor.

NETFLİX ÇOK CAZİP BİR TEKLİFLE GELDİ

Variety dergisinin ve Hollywood Reporterın haberlerine göre, Benioff ve Weissın anlaşmaya yakın olduğu kurumlar, Amazon, Netflix ve Disney. Bu üç yayın devi arasında ikiliyi kapmak için kıyasıya bir rekabet var. Hollywood Reporter, iki hafta öncesine kadar ikilinin Amazon ile anlaşmaya çok yakın olduğunu, ancak Netflixin çok cazip bir teklifle rekabetin içinde yerini aldığını belirtti.

DİSNEYLE ÇALIŞIYORLAR

Disneyin ise ikiliye Fox televizyonlarında yayımlanacak bir film ve dizi projeleri ile yaklaştığı belirtiliyor. Benioff ve Weiss, halihazırda yeni Star Wars (Yıldız Savaşları) üçlemesi için Disney ile çalışmakta.

200 MİLYON DOLARLIK BİR ANLAŞMA ARAYIŞI İÇİNDELER

Hollywood Reportera konuşan kaynaklar ikilinin 200 milyon dolarlık bir anlaşma arayışı içinde olduğunu aktardı. Benioff ve Weiss, böylece 150 milyon dolara Amazon ile anlaşan Westworld dizisinin yaratıcıları Lisa Joy ve Jonah Nolanın yaptığı anlaşmayı geçmeyi planlıyor.

KENDİ ŞİRKETLERİNİ KURMAK İSTİYORLAR

İkilinin anlaşacakları yeni şirketten alacakları parayla kendi yapım şirketlerini kurmak istediği belirtiliyor.

32 DALDA ADAYLIKLA REKOR KIRDILAR

Benioff ve Weissın yaratıcısı olduğu Game of Thrones, son sezonu ve özellikle dizi finaliyle hayal kırıklığı yaratsa da Emmy ödül törenlerinde 32 dalda aday olarak rekor kırdı. Dizinin son bölümünü yaklaşık 20 milyon kişi izledi.

STAR WARS ÜÇLEMESİNİN İLK FİLMİ 2022DE VİZYONDA

Benioff ve Weissın senaryosunu yazdığı yeni Star Wars üçlemesinin ilk filmi ise 16 Aralık 2022de vizyonda olacak.

 
Tarih       : 08 Ağustos 2019
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

 Choice Production                                     Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                      DJ İstek Paneli Girişi