fulya ,   Her şey çok güzel olacak...          |           fulya (bücekfm) ,   Billie Eilish-Bad Guy...          |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Lady Gaga... SOL GÖSTERİP SAĞ VURDU!..

 

Lady Gaga... SOL GÖSTERİP SAĞ VURDU!..

Lady Gaga, Californiadaki bir mekanda yeni aşkıyla birlikte görüntülendi..

Lady Gaga ve Bradley Cooper, Oscar Ödülleri Törenine sahnedeki yakınlaşmalarıyla damga vurmuştu.

Irina Shayk ve Cooper ayrılığının ardından ikilinin birlikte yaşamaya başladığı iddiaları magazin gündemine düşmüşken Gaga, Californiadaki bir mekanda yeni aşkıyla birlikte görüntülendi..

 

Geçtiğimiz aylarda Oscar ödül törenine, Lady Gaga ve o dönem ünlü model Irina Shayk ile birlikte olan Bradley Cooperın yakınlaşması damga vurmuştu..

Akıllara, Cooper ve Gaga yasak aşk mı yaşıyorlar? sorusunu getiren ve Irina Shayk ile Cooper arasında sonradan yaşanan sorunların sebebi olarak gösterilen bu yakınlaşma, uzun süre magazin gündeminden düşmemişti..

İddiaları yalanlayan Gaga, her ne kadar bunun yalnızca bir rol olduğunu söylese de, Cooper ve Shaykın aniden ayrılması, yasak aşk iddialarını güçlendirdi..

 

Nişanlısı Christian Carino ile altı ay önce ayrılan ünlü şarkıcı Lady Gaga, haftasonu Californiada bulunan bir mekanda, yeni erkek arkadaşı Dan Horton ile görüntülendi..

 
Tarih       : 08 Ağustos 2019
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

 Choice Production                                     Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                      DJ İstek Paneli Girişi