fulya ,   Her şey çok güzel olacak...          |           fulya (bücekfm) ,   Billie Eilish-Bad Guy...          |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Katy Perry... ŞARKISI ÇALINTI ÇIKTI!

 

Katy Perry... ŞARKISI ÇALINTI ÇIKTI!

ABDli pop yıldızı Katy Perrynin tüm dünyada en çok dinlenen şarkılarından Dark Horseun çalıntı olduğu ortaya çıktı.

Katy Perrynin 2013 yılında çıkardığı, 6 milyondan fazla satan ve Grammy adayı olan şarkısı Dark Horse hakkında, Hristiyan rap müziğin temsilcilerinden Flame çalıntı davası açmıştı.


The Associated Press’in aktardıklarına göre, 2014 yılında Flame tarafından açılan davanın dün gerçekleşen duruşmasında karar çıktı.Gerçek ismi Marcus Gray olan Flame, Dark Horseun kendisinin 2008de çıkardığı Joyful Noise adlı parçasından çalıntı olduğunu iddia etmişti.

ABD’nin Los Angeles mahkeme salonunda dokuz üyeli jüri, tüm dünyada en çok dinlenenler arasına giren şarkının, Joyful Noisedan çalıntı olduğu hükmüne vardı.

ŞARKIYI HİÇ DUYMADIM

Perry ve Dr Luke ismiyle bilinen yapımcısı ise Hristiyan rap dinlemedikleri için şarkıyı daha önce hiç duymadıklarını söyledi.

Davanın ceza aşamasına girdiği ve telif hakkı için 34 yaşındaki Perrye ve şarkının yapımcılarına ne kadar para cezası verileceğine karar verilecek.

 

Flamein DJi Cho’zyn Boy, Perrynin Dark Horse ve Flamein Joyful Noise şarkılarındaki benzerlikleri göstermek bir ses dosyası paylaşmıştı. 

 
Tarih       : 08 Ağustos 2019
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

 Choice Production                                     Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                      DJ İstek Paneli Girişi